Kaldırım Taşları
http://kaldirimtaslari.anatolianrock.com
sound cloud
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 

vincenzo

Özgür Kavlakoğlu (Solo E.Gitar-Synthesizer-Cura)

Aydın Nazilli,1987 tarihinde ölümlü dünyaya gelir.Orta 1 sıralarında Türk Halk müziğine ilgi duyar.İlk olarak Rahmetli Ali amcanın verdiği ilhamla su kabağından sazını yapar. Sonrasında kendisini psychedelic müzikte bulur. Müzik yaşanmak istenilen mekanı ve zamanı hayal de olsa, hayalde de olsa yaşatabiliyorsa o sese kulak vermek lazım.

Moonshine ve Psychedelic Sanatlar ilgi alanıdır, viski, rakı damıtır. Viski, Rakı, şarap ve tütün. Western duygusunu özledik.
Kendini bulduğu eser Camel-Stationary Traveller. İlhamlar: Camel, Asia Minor, Eloy, Secret Garden ve Erkin Koray, Ziyaret Filmi müziği(Cahit Berkay), Kurbağalar Film müziği ve Anayurt Oteli Film müziği(Atilla Özdemiroğlu), Rustem Quliyev, Cengiz Coşkuner, Köy Çeşmeleri, Sabah Ezanı, 80'ler yabancı pop, Onno Tunç.

not:psychedelic yolda hala kaldırımlarda oturmakta...fanidunya

Yüksel Öztürk (Ritim E.Gitar-Synthesizer)

Malatya Darende'de 1981'de dünyaya gelir.'92 lerde ilk gitarına sahip olur;zorla biriktirdiği parasıyla.'99'a kadar çalar ve 7 yıllık bir ara verir.'2006 da askerlik ve sonrası müziğe tekrardan başlar.Genel müzik düşüncesi sentezdir,melodik black metalin en bunalım riff'lerinden hard rock'a, psychedelic'in dibine kadar geniş bir yelpazededir.
Ölümsüz bir savaşçıdır.

not:psyhedelic yolda hala kestirme yolu deniyor-tenhalarda menhalarda yatma şaşkın!cemnx

Semih Bilgi (Vokal-Akustik Ritim Gitar)

1987 Tekirdağ doğumlu...
2000 başlarında müziğe girer demek yanılgı olur,müziğe girmesi bir Tekirdağlı olarak her daim müzik içinde olmasıyla yıllar önceden başlar.Müzik yaşantının bir parçası olmalı demezmiyiz,günlük yaşantımızı eve gidip birkaç akor arasına sığdırmazmıyız?işte o da yıllar önceden müziğin içinde yaşayan biri.
Yırtık Uçurtma hayranlığı göze çarpar,saf anadolu rock müziğini benimsemiştir.Psychedelic yolaysa(Özgür'ün Sayesinde Kaldırımlarda Oturarak ),yakında girer:)sydkodelik

Selahattin Akman (Davul-Psych Vokal-Perküsyon)

Aralık ayında doğdu. Karşıyaka'da doğdu. Müzik eşliğinde büyüdü. Ömrünün soundtrack inde ilk sırayı Pink Floyd aldı. Vurmalı üflemeli ve tuşlu çalgılara ilgi besledi. Yeteneği vurmalılara izin verdi. Kaldırım Taşlarına kadar aradığı sound u bulamadı. Çizim yapar,yazı yazar,kaliteli müzik dinler.
Psychedelic yolun kaldırımlarına taş döşer.forrest

Bulut Özşen(Çağrılmayan Yakup) (Koşan Adam-Gelecekte Bassist)

Koş Forrest Koş...