Kaldırım Taşları
http://kaldirimtaslari.anatolianrock.com
sound cloud
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
Taşlar Yerine Otururken

Çok uzun bir bekleyişten sonra en azından üçümüz bir araya geldik. Gözlerimiz ve kulaklarımız Yüksel'i aradı ama inşallah o da gelecek. Özgür ve Semih kardeşlerim İzmir'e geldiler. Kendilerini iş yoğunluğumdan dolayı istediğim gibi ağırlayamadım,artık aflarına sığınıyorum,kusura bakmayın dostlarım.
İzmir'de yaptığımız 2 stüdyo çalışması da son derece keyifliydi. Bagetler parmağıma su toplatıp canımı yaksa da sağolsun kardeşlerim açığımı kapatıp ''iyiydin abi'' diyerek moral verselerde ben kendimi kötü buldum:) Semih'in sesini canlı kanlı dinledim maşallah dedim. Hele ki akustik gitarına taktığı yılların manyetiği ile slide bile çekti ya o an dedim işte bu çocuk müzisyen.
Özgür yine canımıza okudu. Kardeşim sen ne hain sololar atıyorsun dedim kendi kendime. Taktı parmağa aparatını döktürdükçe bizde döküldük Semih'le yerlere. Şunu söylemek istiyorum ki Özgür'ü canlı canlı,1 metre mesafeden dinlemek bir ayrıcalık. Her ne kadar kulakları patlasada kolonun dibinde iyi dayandı yani:)
Bu çalışmalara dair tek bir kayıt yapabildik,o da cep telefonundan rezil bir ses kaydı(bir benzeri için bkz. Live In Nazilli). Eğer üzerinde oynayıp dinlenecek hale getirebilirsem paylaşırız buralarda.
Kursağımda kalanlar ise,kardeşlerimi evimde ağırlayamamam,iş yüzünden yeterince yanlarında bulunamamam,doya doya midye yedirememem,elimi parçaladığımdan yeterince iyi çalamamam,ve en önemlisi gitmeden doyasıya sarılıp güle güle diyememem olmuştur.
Onlar geldi ve biz kendi İzmir'imizi salladık. Yaza kadar bağlantıları ayarlarsam sahne de artık çok yakın bize. Kendilerinden defalarca özür diliyor ve gerektiği gibi ağırlayamadığım için kendimi çok kötü hissettiğimi belirtmek istiyorum.

Bu arada sanırım aradığımız(uzuuuuuun süredir) basçı arkadaşı bulduk. Kendisiyle yakın zamanda konuşup gruba dahil etmeyi düşünüyorum eğer diğer Kaldırım Taşları üyeleri de isterse. Ama şu var ki gerçekten bizim kafa yapımızda bir arkadaş.

Şimdilik bu kadar. Dostlarım Semih ve Özgür'den tekrar ilgilenemediğim için özür diliyorum. Affedin dostlar.

Viva la Psychedelia...

[Haberin Eklenme Tarihi: 28.03.2009]

Haberlerin Tamamı >>